Отзывы о компании Еко Садиба
- Ірина К.
- Костянтин Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже не сподобалась співпраця, я заплатив пром оплатою, а по факту сказали, що зараз немає та треба почекати, а також те, що ціна буде вищою. Неприємно з такими працювати, тільки час витрачаєш марно
- Комментарий продавца
Доброго вечора. Нам шкода, що сталась така ситуація. Дійсно, на сайт підтягнулась позиція, якої зараз немає в наявності, і ми вже точно знаємо, що це насіння буде за декілька днів, але ціна буде трохи вищою. Перепрошуємо за ці незручності, помилку вже виправили.
- Комментарий продавца
- Вероника Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Іванка Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталя К.
Дякую, за уважний підхід і швидку доставку.
- Наталя К.
- Катерина З.
- Анна П.
Не можу додзвонитись до вас ,четвертий день заказ не відправлен😭😭😭😭😭
- Ігор Ф.
- Юлия Л.
