Відгуки про компанію Еко Садиба
- Алла П.
Замовляли посадкову цибулю.Замовлення прийшло швидко,товар якісний.Дякую.
- Коментар продавця
дякуємо вам за замовлення, нехай росте і родить!
- Коментар продавця
- Алла Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Лариса К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тарас В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Татьяна С.
- Покупець
Дуже дякую,все сподобалось!!
- Коментар продавця
дякуємо вам за замовлення. Нехай росте і родить!
- Коментар продавця
- Яна М.
- Игорь С.
- Андрей П.
- Света Г.
