Відгуки про компанію Еко Садиба
- Игорь С.
- Вова Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго вечора. Дійсно, дані позиції вже не в наявності, адже ці біопрепарати вже запізно використовувати (температура повітря вночі буває менша за допустиму для цих препаратів). Так чи інакше, це наша помилка, що товари не були прибрані з наявності. Перепрошуємо за незручності
- Коментар продавця
- Людмила З.
- Александр Л.
- Дмитрий А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дмитрий Л.
- Ольга С.
- Ірина Т.
- Ирина С.
- Валерий В.
