Відгуки про компанію Еко Садиба
- Людмила Т.
- Наталія Н.
Доброго дня!Дуже вдячна продавцю посилка з цибулькою була зразу відправлена продавець дуже ввічлива вже получила велике вам дякую
- Людмила Д.
Доброго вечору, коли буде відправлятись замовлення ?
- Коментар продавця
Доброго дня. Не можемо вам додзвонитись, в тому числі на вайбер. Зв'яжіться з нами, будь ласка, за номером 0630399390 (можна в тому числі на вайбер теж)
- Коментар продавця
- Юлія В.
- Светлана Т.
- Титаренко Л.
Рекомендую
- Анна Ш.
- Ольга Д.
- Татьяна Р.
Якісний товар , гарне пакування . Дякую !
- Наталія С.
